Road Blocker BariyerYüksek güvenlik ihtiyacı olan iş merkezi, plaza, alışveriş merkezleri, resmi kuruluşlar ve konsolosluklar gibi belirli noktalarda geçiş güvenliği ve geçiş kontrolünü sağlamak adına geliştirilen son derece etkili bir üründür. 

Üst düzey güvenlik gereksinimi olan giriş ve çıkışlarda yol blokayı için son derece etkin ve güvenilir olan road blocker, üstün performansı ve kesintisiz destek hizmeti sayesinde çok kısa bir zamanda birçok referansa sahip olan bir sistemdir. Hidrolik road blocker sessiz, kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde çalışarak size ihtiyacınız olan güvenlik ve kontrolü sağlar.

Road blocker montajı için kuyu kazılması gerekir. Bu kuyuya road blocker bariyer gömülür. Daha sonra kontrol panelinden elektrik kablosu ve hidrolik sistem kanalları izole edilerek döşenir.

Her türlü araçlı suikast olaylarını önlemek için kesin bir çözüm sunan road blocker, güçlü ve hızlı kontrollü motoru ile uzaktan kumanda, buton ya da her türlü kontrol sistemi ile tam uyumlu kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Road blocker sistemleri yalnızca bir aracın çarpmasına mukavim bir kasaya haiz üretilmemişlerdir.
Sistemle ilgili tüm aksamlar terörist eylemlere karşı korunmuşlardır.
Hidrolik sisteme, hidrolik hortumlara, elektronik elemanlara veya diğer tüm sistem elemanlarına yapılabilecek terörist eylemlere karşı o hep ayaktadır.

 -  Frekans Bozucular (jammer) onu etkileyemez.
 -  Yani Road Blocker yere inip sonra çıkan bir demir yığını değildir.
 -  Bir road blocker bariyer sisteminde mekanik-elektronik-hidrolik aksam ve tasarım çok önemlidir.

Bu hizmet hakkında detaylı bilgi istiyorum?

Hizmetlerimiz Kısayol